پرش به محتوا
NastaliqOnline
photo_2021-03-17_21-27-54
Untitled-1-1-min

بیانیه دعوت از فعالان صنعت IT وتلفن همراه وتعمیرکاران لوازم برقی و خانگی و حرارتی وبرودتی برای شرکت گسترده در انتخابات.

وسط اتحادیه الکترونیک وصنوف وابسته شهرستان فردیس صادر شد:
بیانیه دعوت از فعالان صنعت IT وتلفن همراه وتعمیرکاران لوازم برقی و خانگی و حرارتی وبرودتی برای شرکت گسترده در انتخابات.
اتحادیه الکترونیک وصنوف وابسته به مناسبت ۲۸خرداد «روز تجلی اراده ملی» اطلاعیه صادر کرد.
در این اطلاعیه آمده است: با توجه به شرایط خطیر و حساس کشور و در تبعیت از منویات رهبر انقلاب و همه دلسوزان ایران عزیز، از کلیه فعالان صنفی تحت پوشش که درتمامی این سالهای بعداز پیروزی انقلاب اسلامی و علیرغم همه موانع و مشکلاتی که در شرایط تحریم اقتصادی توسط آمریکای جنایتکار وحامیانش برای ملت بزرگ ایران پیش آمد ،همچنان استوار وراسخ ،همت خودرادر پبشبرد اهداف نظام به کار بسته اند و مردانه به پای آرمان ‌های نظام اسلامی ایستادند .از همه کسبه و فعالین صنفی محترم و سرافراز و هشیار شهرستان فردیس می‌خواهیم مشارکت هوشمندانه و گسترده‌ای در این انتخابات داشته و با انتخاب آگاهانه خود، زمینه تشکیل یک دولت مقتدر و کشوری آباد و توسعه یافته را فراهم کنند وهمواره بر این باوریم ما می توانیم با توسعه فناوری و اقتصاد دیجیتال ایرانی قوی تر داشته باشیم .
این اطلاعیه می افزاید: یقینا ملت بزرگ ایران اسلامی با تاسی به وصایای جاودان و ارزشمند حضرت امام خمینی(ره) و در پرتو تبعیت و پیروی از رهنمودهای حکیمانه و دوراندیشانه رهبرمعظم انقلاب اسلامی خواهند توانست بر بسیاری از فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان از جمله دعوت آنها به عدم حضور در انتخابات با بهانه‌های واهی در شرایط خطیر کنونی فائق آمده و سیلی دیگری بر چهره بدخواهان ایران اسلامی بزنند.

WhatsApp
Twitter
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

🔘 صاحبان مشاغل مکلفند اظهارنامه مالیات عملکرد سال ۱۴۰۰ را حداکثر تا پایان خرداد به صورت الکترونیکی تسلیم کنند.

🔹محمد برزگری رئیس مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی گفت: یکی از مهم‌ترین مولفه‌های هرگونه مشوق و معافیت‌های مالیاتی، تسلیم اظهارنامه در موعد مقرر است.

ادامه مطلب »

🔘 بنابر اعلام سازمان امور مالیاتی کشور، برخورداری از هر نوع معافیت با نرخ صفر و مشوق مالیاتی، منوط به ارائه الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر قانونی است.

به گزارش بازار، معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه خردادماه موعد ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی و صاحبان مشاغل است، گفت:

ادامه مطلب »